Najpredávanješie produkty

Informácie

Zobrazené produkty

Arónia-Jarabina čierna víno Zväčšiť

Arónia-Jarabina čierna víno

Nové

Víno z arónie v BIO kvalite na problémy s chudokrvnosťou, nízkym obsahom železa v organizme. Denne 50-150ml. 

Viac detailov

10,50 €

Detaily

Je dopestovaná v biologicky čistom prostredí ako plodina v podhorskej oblasti. Nie je potrebné ju chemicky ošetrovať, pretože je prirodzene rezistentná voči chorobám i škodcom. Má jedlé čierne plody s veľkým množstvom fyziologicky cenných látok, obsahuje bioflavoidy vrátane vitamínov P, PP, B2, B9, karotény, pektínové látky, triesloviny. Má značný obsah železa, mikroelementov ako je bór, fluór, mangán, meď, kobalt, molybdén. Obsahuje až 400 mg jódu na 100 g plodov.  

   

   Ide o prvok, ktorý hrá dôležitú úlohu pre činnosť štítnej žľazy a hormonálnu rovnováhu, zmierňuje vedľajšie účinky protirakovinových liekov a upokojuje  stavy po rádioterapii. U žien zmierňuje problémy spojené s menopauzou.

 

   Reguluje tlak krvi a stabilizuje hladinu cukru. Najdôležitejšiu zložku tvorívitamín P, označený ako rutínRutín priamo ovplyvňuje pevnosť a pružnosť ciev, eliminuje kŕčové žily, slúži na zlepšenie krvného obrazu, napomáha zníženiu hladiny cholesterolu a preventívne pôsobí pri liečení vysokého krvného tlaku.

   

   Z kardiovaskulárneho hľadiska má antisklerotický účinok. Vedeckými štúdiami sa dospelo k názoru, že plody Arónie čiernoplodej a produkty z nej pozitívne ovplyvňujú imunitný systém, vyrovnávajú procesy vzruchu a útlmu, znižujú emocionálnu nerovnováhu. Zvyšujú vylučovanie nežiaducich solí z organizmu, čo napomáha pri liečení reumy, či detoxikácii organizmu.  Je známe, že Arónia je zázrakom prírody, je to vitamínová bomba a preto je plod Arónie častým základom výroby liečiv. Predstavuje najhodnotnejšie ovocie, ktoré sa v našich geografických podmienkach pestuje.  

 

Hodnotenia

Žiadne komentáre.

Napísať hodnotenie

Arónia-Jarabina čierna víno

Arónia-Jarabina čierna víno

Víno z arónie v BIO kvalite na problémy s chudokrvnosťou, nízkym obsahom železa v organizme. Denne 50-150ml. 

Napísať hodnotenie

2 other products in the same category: